Ürpertici Bir Ateş

Madem böyle bir işe kalkıştık, ilk postum özellikle bizimle ilgili olsun istedim. Yani ne diyebilirim ki.. Berker bitti Berker. Evet bazı şeyler bitti, çoğu zaman bittiğini anlayamıyoruz üzerinden geçmeden, ya kabullenmek istemiyoruz ya da üzerine düşünmüyoruz. Çok yakın çok özel şeyler paylaştık bazen ve çoğu zaman. “Brothers” demişti Arif, kardeş gibiydik yani, gerek benzerliklerimizle gerek farklılıklarımızla, zaten önemli olan şey uyumluluğumuzdu, bugün de hâlâ devam eden, ve bitmeyecek olan uyumluluğumuz. Ürpertici bir ateş sarıyor içimi eski günlere baktıkça, bir güzel ürperiyorum mutluluktan. İlk postların içinde biraz duygusal kalsa da, teknik konulara da gireceğiz elbet 😉 Ürpermeye ve ürpertmeye devam etmek üzere diyorum.

Ürpertici Bir Ateş” için 2 yorum

  1. Bu video beni aldı eskilere götürdü şu an. Sporu, atletizmi çok seviyorum fakat bana kazandırdığı bu “brother”lar için atletizme ayrı bir minnettarım. Dostluğun, kardeşliğin özünü
    oluşturan bütün malzemeleri o kadar kararında koymuşuz ki; hepimiz de bu sene de bunun bitmeyecek birşey olduğunu hissediyoruz. Bu arada unutmadan; yaşlı bir kızılderili ne kadar yanılabilir ki?

    Beğen

  2. Ne kadar da gençmişiz :). Kendimi de Arifi de bukadar kısa sürede genç olarak göreceğim hiç aklıma gelmezdi.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s