L’OCCITANE

loccitane

Çeşitli zamanlarda gördüğüm ve içerisine girmekten çekindiğim bir mağazadan bahsetmek istiyorum.Birkaç ay önce renginden mi kokusundan mı ne artık içeri bir bakasım geldi. Allerjim olduğundan doğal sabun kullanıyorum ve muhtemelen o zamanda sabun almayı düşünüyordum. Bakınmanın sonucunda teyzemi üye yapıp kendime sabun aldırmış oldum.

mine çiçeği
İlk aldığım sabun, mine çiçeği

Kullanım sonucunda memnun kaldım ki akabinde ben de üye oldum ve benzer bir sabun daha aldım. Üye olunca puan muan toplamanın yanı sıra bir ay sonraki bir alışverişinizde %20 indirim sağlıyor ve doğumgünü ayınızda ise %15’lik bir indirim daha sağlıyor.

Ürünleri güzel paketliyorlar, üzerine koku filan da sıkıyorlar daha bir hoş oluyor. Anneme aldığım sabunların bir tanesi Neroli‘ydi, portakal çiçeği demekmiş sonradan öğrendim. Ve nişanlımın da bu kokuyu sevdiğini öğrenince indirimlerin birinde eau de toillette‘sini (parfüm değil) almıştık. Bu alışverişler sırasında istediğiniz küçük test ürünlerinden de veriyorlar böylece bunları deneme şansınız oluyor.

NumuneMesela fiyatından da dolayı tıraş sonrası kremini almayı düşünmeyeceğim hâlde, şu an bu kremi almış olup kullanmaktayım. Bunun sebebi 1,5 ml’lik kremin traş sonrasında gayet yeterli bir etkiyi ve uzunca süren bir ferahlığı ve yumuşaklığı sağladığını görmemdendir.

75 ml’lik traş sonrası losyonu 50 kullanıma denk gelebiliyor böylece.

Ürünlerin fiyatları düşündürtmüyor değil, herkesin her zaman alamayacağı ürünler bence. Fakat bazı alanlarda böyle doğal ürünleri kullanmak insana daha iyi hissettirebiliyor.

Pahalı gibi gözükse de denemeye değebiliyor bazı şeyler. Aklıma Umut Soysal’la birlikte Etiler’de bir hamburgerciye girişimiz geldi, ne kadar pahalı olabilir ki demiştik, en sevdiğim yerlerden birini bulmuş olmuştum, bu da başka bir hikâye..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s