Korku Evi

Son bir kaç senedir evden kaçış oyunları çok popüler oldu. Ben daha önce bir evden kaçış oyununa gitmiştim fakat onu çok beğenmemiştik. Bu sefer farklı bir grupla uzun süredir araştırdığımız korku oyununa gitmeye karar verdik. En iyisini bulmaya çalıştık. Kadıköy’de boğadan stada giderken sol tarafta kalan “kusursuz kaçış” adlı korku oyununa rezervasyon yaptırdık. Korku oyunu olması sebebiyle gece gidelim istedik ve 11-12’ye aldık. Benim gece maçım vardı o yüzden zar zor yetişebildim.

Gittiğimizde ben birileriyle konuşup oyuna başlarız diye düşünüyordum fakat kapıyı açtığımızda oyun başlamıştı. Çok korkak bir grup olmamız sebebiyle sıkıntılı başladı oyun.

Oyundaki korkutma sahneleri, çözülmesi gereken şifreler, senaryosu ve oyunun kendi içerisindeki ilerlemeleri çok hoşuma gitti. Konsept halka filmindeki Samara idi. Spoiler olmaması için çok fazla detay veremiyorum. Bu arada oyun bittiğinde öğrendik ki çok ünlü bir oyunmuş, bizden iki gün önce Fenerbahçe’li futbolcular eşleriyle gitmiş.

Bu arada ben zaten biliyordum ama baya korkakmışım 🙂 Arkadaşlarım da öyle 🙂

Gitmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim, ikinci evlerini açmışlar ona da gitmek istiyoruz.  Gidince onu da yazarım.

Linkini paylaşıyorum, buradan bakabilirsiniz;

istanbul.kusursuzkacis.com
02164189983

Korku Evi” için bir yorum

  1. Aynen, grubunuz pek korkak duruyor :). Bu kaçış olayları vardı da, korku konseptine dönüşmeye başlamışlar, kaçış kolay geldi herhalde korkutalım bari dediler, ben de Bursa’dakilerden yazarım, önce gideyim bir korkayım kaçayım da 😉

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s