Houseparty

what-is-houseparty-app-and-what-you-can-do-with-it

Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba! Sizlere yakın zamanda kullanmaya başladığım bir mobil uygulamadan bahsedeceğim. İş yerinde arkadaşlarla laflarken içlerinden biri bu uygulamadan bahsetti. Uygulama özetle bir grup video chat uygulaması. Aynı anda birçok kişiyle birlikte video chat yapabilmek için birebir. 

Uygulama hem Iphone için app store‘da hem de android uyumlu cihazlar için Google Play store‘da mevcut, ilgili linklerden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra önce kaydolmanız gerekmektedir. Kendi e-mail ve şifrenizi oluşturduktan sonra artık uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaş eklemek için arkadaşlar sekmesinden kullanıcı adıyla veya rehberinizdeki bu uygulamayı kullanan kişilerden arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

houseparty-app

Arkadaşlarınızı ekledikten sonra her arkadaşınız uygulamaya girdiğinde istediğiniz takdirde size bildirim gelecektir. Uygulamaya girdiğinizde eğer arkadaşlarınız bir grup oluşturmuş ve chat yapıyorlarsa siz de hemen gruba girebilirsiniz. İlla grup olmak zorunda da değil, birebir de görüşebilirsiniz. Diyelim üç dört kişilik grubunuzu oluşturdunuz ve arkadaşlarınız gruba girmesin istiyorsunuz, o zaman da grubu kilitleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda grubu sessize de alabiliyorsunuz eğer sesleri duymak istemezseniz.

options-in-house-party-room

Gerçekten çok kullanışlı bir uygulama, aynı anda birçok sevdiğiniz arkadaşınızla görüşme yapmak için birebir 🙂 Uygulamaya ne kadar çok arkadaşınız girerse ekran ona göre bölünüyor.

houseparty-live-app

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uygulama. Uygulamaya hakkında daha fazla bilgi edinmek için ( çok fazla bilgi olmasa da iş ilanı var 🙂 ) kendi internet adresini aşağıda paylaşıyorum.

Houseparty

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s