Denebunu.com

denebunu_main_desktop.12e99083def3.jpg

Bedava olarak ürün numuneleri gönderen bir siteden bahsetmek istedim. Belki bilmiyorsunuzdur diye kısacık hakkında yazayım dedim. Umarım iyi ettim.

Bu siteyi eşim instagramda gezinirken birilerinin denemelerini görüntülediğinde öğrenmiştim, sen neden üye olmadın demiştim. 2-3 hafta sonrasında eve bir kargo geldi ve içerisinden doğadan marka 3 adet yeşil çay, fındık fıstık vb. içeren bir bar, pril bulaşık deterjanı, yüz temizleme kremi ve 3m duvar bandı numunesi çıktı.

Sitesinde yazılanı aktarayım; Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orjinal boy ürünlerden oluşan kutularımız üyelerimizin profiline uygunluğuna göre sunulmaktadır. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır.

Bunun karşılığında beklenen şey ise yorum yapmak olmaktadır. Biz henüz ilk yorumları oluşturmadık. Yorum yazmayı sevdiğimden dolayı bu işin de eğlenceli olacağını düşünüyorum. Bu arada kargo gönderilerine de ücret ödemiyorsunuz ve gönderiler yurt içi kargo firmasıyla yapılmakta.

Ayrıca Exclusive kutu seçenekleri de olabiliyor, bunun sitedeki açıklaması ise şöyle olmakta; Exclusive kutular, seçkin markaların lüks tüketim ve kozmetik ürünlerini piyasa fiyatlarının çok altında sunan ve daha uzun süreli denemek isteyen üyelerimiz için oluşturduğumuz kutularımızdır. Ücretsiz kutularımızdan farkı, içerisindeki ürünlerin orijinal boy veya seyahat boy olması ve bu sayede daha uzun süreli bir kullanım deneyimi sağlamasıdır.

Sitede verilmiş olan ürünlerin bazılarına bu linkten bakabilirsiniz. Aslında farklı markaların benzer ürünlerini verip birbirleriyle kıyaslama yapılsa pek güzel olurdu. Bir ürün hakkında daha geçerli bir yorum yapmak için benzerleriyle karşılaştırmanın daha etkili olacağına inanıyorum. Henüz yeni öğrenmiş olsam da yararlı bir platform olduğunu düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s