It’s Over

wdeqwe.jpg

Uzun süre ne yazacağımı düşündüm. Son zamanlarda okuduğum kitaplardan, gezdiğim yerlerden, izlediğim dizi veya filmlerden bahsedebilirdim. Ne kadar çok insanla paylaşsam da içimde söylemediğim, yazmadığım çok fazla kelime var. Bunları burada yazmak istemiyorum.  2 buçuk ay önce zor bir süreç başladı hayatımda, bu süreci beklediğimden daha hızlı atlatmaya başladım ama henüz yolumu tamamlamadım. Yukarıdaki paragrafla alakalı belki birkaç şey yazabilirim.

Ne kadar doğru zamanda başlasa da, ne kadar doğru kişi olduğunu düşünsen de, ne kadar bu özel hisleri sadece sizin yaşadığını düşünsen de, eğer bittiyse bitmiştir. Peki bunları böyle hissediyorsanız neden biter? Taraflardan biri böyle hissetmiyordur.

Öyle bir rüya gördüm ki, hiç uyanmak istemedim. Bu benim gördüğüm en güzel rüyaydı. Bu rüyanın bir ömür boyu sürmesini diledim. Olmadı. Hayatımda hiç bu kadar üzülmemiştim. Beni bu kadar üzme hakkını karşı tarafa ben verdim. İçimde öyle kırgınlıklar kaldı ki hepsiyle mücadele ederken çok yoruldum, yoruluyorum ama şunu demekten kendimi alıkoyamıyorum; yıllar sonra böylesine duyguları hissedebilmek harikaydı. Her anından keyif aldığım, mükemmel zamanlardı. Umarım dünyadaki herkes bu hisleri yaşama fırsatı bulabilir. Bence önemli olan bunları diyebilmek, bu saygıyı ve güzel anıları koruyabilmek. Belki ileride daha hazırlıklı olduğum bir yazı gelebilir, bu konuları kendi yaşantımdan değil de bir konu olarak ele alıp yorumlayabilirim..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s