Elma Sirkesi Mucizesi: Kısa Zamanda Erken Kalkmak, Kilo Verme, Zinde ve Sağlıklı Bir Vücuda Sahip Olmak İçin

 

louis-hansel-shotsoflouis-26dzQ6MNcXs-unsplash
Kaynak: https://unsplash.com/photos/26dzQ6MNcXs

 

Bir kaç gün gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde erken kalkmaya başlayabileceğinizi, kilo verebileceğinizi, zinde ve sağlıklı bir vücuda kavuşabileceğinizi söylesem buna inanabilir miydiniz?  Bu yazımda sizlere mucizevi bir yöntem kullanarak bir kaç gün gibi kısa  bir zaman diliminde bu saydıklarımın hepsine nasıl kavuşabileceğinizi anlatacağım.

Keşke mucizelerin geçek olduğu bir dünyada yaşasaydık da ben size sözünü ettiğim mucizeyi verebilseydim. Malesef ki öyle bir dünyada yaşamıyoruz. Sevindirici nokta ise çalışanın çalıştığı şeyi elde etme şansı olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

Sağlıklı yaşamayı, dengeli beslenmeyi ve spor yapmayı yaşam tarzı olarak benimserseniz yazının başlığında bahsettiğim her şeye sahip olma ihtimiliniz çok yüksek. Yani çalışmalı ve çabalamalısınız.

Bu yazıyı meraktan yazdım: Acaba mucize vaat eden bir yazı daha fazla okunacak mı? Şuan öyle olacağını düşünüyorum. Sonuçları sizinle paylaşacağım.

 

 

 

Elma Sirkesi Mucizesi: Kısa Zamanda Erken Kalkmak, Kilo Verme, Zinde ve Sağlıklı Bir Vücuda Sahip Olmak İçin” için 4 yorum

 1. yazı okunsun diye sallamışın usta, os..tan tayyare yani kısacası, amacın ne iki kere fazla tıklayınca bi bok mu oluyo? milleti kandırmak için yok mucize, yok bunu ister misin, virvirvir
  vakit kaybından başka bir şey değil, yaptığın da vakit hırsızlığından başka bir şey değil tıpkı şimdiki internet haberleri gibi.. tipine bakan adam sanar, koşuyorsan ve de yazıyorsan ahlaklı ol böyle ucuz yollara sapma koçum

  Beğen

  1. Merhaba Osman Bey, evet haklısınız bazen sizin tabirinizle sallıyorum ama bunu yazım okunsun diye yapmıyorum sadece eğlence olsun diye yapıyorum. Bazen aklımda kurguladığım gerçek olsa çok absürd olacak hikayeler yazıyorum. Bu yaptığımın kişisel eğlenceden başka bir amacı yok.

   Bu arada şimdi bu yazıyı okudum ve bu bir kurgu değil. Bu yazının bir amacı vardı ve bence amacına gerçekten hizmet ediyor (yazının sonunda amacım açık açık yazılı). Aslında burada bir tepkimi dile getirmek istemiştim: Günümüzde birçok insan mucize peşinde koşuyor ve bu kötü amaçlı kişiler tarafından istismar ediliyor Bunun en basit örneği, insanlara şifa vereceğini idda ederek paça, üzüm pekmezi vs satanlar (Bunun yüzlerce örneğini uydu üzerinden yayın yapan kanalların reklamlarında görebilirsiniz).

   Bu arada dediğinizde çok haklısınız, günümüzde bunu internet haberleri ve hatta ana akım medya televizyon ekranlarında bunu yapıyor. Bence esas tepki gösterilmesi gereken husus bu. Ben burada insanlara sağlık uzmanı olduğumu idda edip mucize vaat etmedim ama bunu televizyon ekranlarında yapan binlerce insan var. Tepkinizi bunlara yönlendirmenizi öneririm.

   Yazıda ahlaklı olduğumu, adam olduğumu vs idda etmedim. Bu konularla ilgili düşüneceğiniz her şey sizin takdirinize kalmış. Sonuçta kimse kimsenin ne düşüneceğine müdahale edemez.

   Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bir dahaki sefere daha seviyeli bir dil kullanmanız dileğiyle.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s